انتقاد گمرک از عدم همکاری دستگاه‌ها در اجرای طرح جامع «پرویزخان»

انتقاد گمرک از عدم همکاری دستگاه‌ها در اجرای طرح جامع «پرویزخان»

انتقاد گمرک از عدم همکاری دستگاه‌ها در اجرای طرح جامع «پرویزخان» 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

متولی مستقیم اجرای پروژه طرح جامع گمرک پرویزخان شرکت توسعه و تجهیز گمرک ایران است، اظهار داشت: گمرک تنها در نقش بهره بردار است.

وی افزود: تغییر در نقشه و بازطراحی در پروژه طرح جامع گمرک پرویزخان و ملاحظات استانی در نظر گرفته شده توسط مسئولان استان از دلایل تأخیر در اجرای این پروژه است.

مدیرکل گمرک استان کرمانشاه بیان داشت: پیمانکار پروژه مربوطه شرکت آباد بوم پارس است و به میزانی که اعتبار دریافت کرده این پروژه را پیش برده است.

این مسئول با انتقاد از عدم همراهی سازمان‌ها از جمله مسکن و شهرسازی و سازمان مدیریت دولتی برای صدور سند ادامه داد: در جلسات مختلف چندین بار در این زمینه بحث صورت گرفته اما به صورت عملی کاری انجام نمی‌شود.

حیدری خاطر نشان کرد: بعد از گذشت سه سال از اقدام برای صدور سند هنوز سندها امضا نشده است و در این راستا سازمان مدیریت ما را به مسکن و شهرسازی ارجاع داده است و کارشناسان این اداره خواهان آغاز مجدد کار پیگیری‌ها از سه سال پیش هستند.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از موانع عدم صدور مجوز است که بر روی نتایج حاصله اثرات منفی دارد، گفت: این پروژه در یک ماه اخیر با سرعت پیش می‌رود اما باید منتظر بود که در آینده چه اتفاق روی می‌دهد.

مدیرکل گمرک استان کرمانشاه افزود: ۳۰۰ غرفه کانکس مزاحم در یک سال گذشته جابجا شده است که در این زمینه کار بزرگی صورت گرفته است و شورای تأمین شهرستان در این راستا همکاری خوبی داشته است.

این مسئول با اظهار گلایه مندی از مسکن و شهرسازی، سازمان مدیریت دولتی و راهداری بیان داشت: در یک سال اول راهداری به دلیل مخالفت با توسعه زیرساخت‌ها از امضا امتناع می‌کرد و در حال حاضر نیز راه جایگزین را معرفی نمی‌کنند تا مردم تردد داشته باشند و مجبوریم از محوطه دوستان استفاده کنیم که آنها هم در این زمینه کمکی نکرده اند.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص