بازگرداندن ‌ایرانی‌های مقیم چین با پروازهای امروز ‌چین-فرودگاه امام

بازگرداندن ‌ایرانی‌های مقیم چین با پروازهای امروز ‌چین-فرودگاه امام

بازگرداندن ‌ایرانی‌های مقیم چین با پروازهای امروز ‌چین-فرودگاه امام 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
بازگرداندن ‌ایرانی‌های مقیم چین با پروازهای امروز ‌چین-فرودگاه امام

رضا جعفرزاده درباره انجام پروازهای امروز از چند مبدأ کشور چین به فرودگاه امام خمینی (ره) اظهار داشت: پروازهایی که صبح امروز از مبادی چین به فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شد بابت برگرداندن ایرانی‌های مقیم چین بود.

 وی بیان کرد: یکی از محورهایی که در جلسه  معاون اول رئیس جمهور مبنی بر تعلیق پروازهای چین مطرح شد، این بود که برنامه ریزی شود تا ایرانی‌های مقیم چین به کشور بازگردانده شوند ‌و این مورد یکی از محورهای مهم بوده است و پروازهای امروز هم همان طبق همان محور است.

وی در پاسخ به این گفته که ‌در ۳ پرواز صبح امروز از مبادی مختلف کشور چین به فرودگاه امام، حداقل از ۶۰۰ صندلی پروازی استفاده شده است و آیا این تعداد مسافر از کشور چین وارد فرودگاه امام از چین شده‌اند؟ گفت:‌ اگر شاهد انجام پروازها از کشور چین هستید، این برای بازگرداندن ایرانی‌های مقام چین است.

وی اظهار کرد: مسافرانی که صبح امروز به فرودگاه امام خمینی (ره) وارد شده‌اند همان مسافران ایرانی هستند؛ ممکن است از همه صندلی‌های هواپیما استفاده نشده باشد، زیرا پروازها فقط برای بازگرداندن مسافران ایرانی انجام شده است.

بنابر‌این گزارش در جلسه روز ۱۱ بهمن ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تنی چند از مسئولان دولتی، مقرر شد در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، پروازهای چین به طور موقت به ایران تعلیق شود همچنین از ایران نیز پرواز به چین به طور موقت نداشته باشیم.

بنابراین گزارش  ساعت ۴:۳۰ صبح امروز پرواز شماره ۵۰۷۸ ماهان‌ از پکن به فرودگاه امام خمینی (ره)، ساعت ۴:۴۶ پرواز شماره ۵۰۷۶ ماهان از شانگهای به فرودگاه امام خمینی (ره) و ساعت ۵:۱۹ ‌پرواز شماره ۵۰۸۰ ماهان ‌از ‌گوانگ ژو ‌در فرودگاه امام خمینی (ره) به زمین نشست.

بنابراین گزارش پروازهای چین توسط شرکت هواپیمایی ماهان و همچنین شرکت هواپیمایی چین جنوبی (چایناساتر) انجام می‌شود.

در این بین ماهان با کاهش پروازهای اروپایی، روی پروازهای چین بیشتر سرمایه‌گذاری کرده است.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص