بخشنامه شناسایی افراد مشکوک به پولشویی به گمرکات کشور ابلاغ شد

بخشنامه شناسایی افراد مشکوک به پولشویی به گمرکات کشور ابلاغ شد

بخشنامه شناسایی افراد مشکوک به پولشویی به گمرکات کشور ابلاغ شد 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
بخشنامه شناسایی افراد مشکوک به پولشویی به گمرکات کشور ابلاغ شد

بخشنامه جدید شناسایی افراد مشکوک به پولشویی به گمرکات کشور ابلاغ شد

مدیرکل مبارزه با جرایم سازمان یافته گمرک، در بخشنامه جدیدی، مقررات مربوط به پولشویی و مبارزه با تأمین مالی تروریسم را بر اساس آئین نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی مصوب ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی را به گمرکات سراسر کشور ابلاغ کرد.

بر اساس این بخشنامه که با موضوع شناسایی ارباب رجوع ابلاغ شده، کارشناسان گمرک موظف به شناسایی ارباب رجوع پیش از برقراری هر گونه تعامل کاری با آنهاست و در مواردی که امکان شناسایی افراد بر اساس رویه‌های موجود نیست، هر گونه تعامل کاری با این ارباب رجوع ممنوع بوده و تخلف محسوب می‌شود.

در این بخشنامه آمده که کارشناسان گمرک می‌بایست افرادی که طرف تعاملات کاری با گمرکات هستند را بر اساس مقررات مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم در ۳ سطح ساده، معمول و مضاعف به اجرا بگذارند.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص