برقراری پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) از بهمن ماه

برقراری پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) از بهمن ماه

برقراری پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) از بهمن ماه 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

علی رستمی، مدیرعامل سابق شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) که امروز جای خود را محمد مهدی کربلایی داد، در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید، با ارائه گزارشی از عملکرد این مجموعه در دو سال گذشته مدیریت خود گفت: امسال ترمینال سلام با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید. در حال حاضر ۵ ایرلاین در این ترمینال فعال بوده و روزانه ۷ پرواز از ترمینال سلام انجام می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، تعداد پروازهای ترمینال سلام تا عید نوروز به ۱۵ پرواز در روز خواهد رسید و پس از عید نیز شاهد یک پرواز در هر ساعت خواهیم بود.

رستمی با اشاره به افتتاح منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: شهر فرودگاهی پیش از این فقط یک فرودگاه بود اما با تکمیل ساختمان‌های نیمه تمام مانند ساختمان اداری منطقه آزاد، گمرک و انبارها، همزمان با ترمینال سلام، منطقه آزاد به افتتاح رسید.

وی با اشاره به جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد شهر فرودگاهی افزود: ۹۰ سرمایه گذار داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری اعلام آمادگی کردند و همکاری با بخشی از این سرمایه گذاران در مراحل عقد قرارداد است.

رستمی ادامه داد: اکنون نزدیک به ۵۰ شرکت در حوزه‌های بازرگانی و تجاری در منطقه آزاد ثبت شده و یا در حال ثبت است.

مدیرعامل پیشین شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به تکمیل شبکه پروازی این مجموعه گفت: با افتتاح ترمینال سلام و بهره برداری از طرح توسعه ترمینال یک، بستر پروازهای داخلی در شهر فرودگاهی فراهم شده و از بهمن ماه شاهد برقراری پروازهای داخلی خواهیم بود.

وی ادامه داد: در سال ۹۷ سطح رضایتمندی مسافران از خدمات فرودگاه ۵۵ درصد بود که اکنون این سطح به هفتاد درصد رسیده است.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص