بیش از ۱۱۴ میلیون دلار کالا از گمرکات گلستان صادر شد

بیش از ۱۱۴ میلیون دلار کالا از گمرکات گلستان صادر شد

بیش از ۱۱۴ میلیون دلار کالا از گمرکات گلستان صادر شد 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
بیش از ۱۱۴ میلیون دلار کالا از گمرکات گلستان صادر شد

گرگان- مدیرکل گمرکات استان گلستان از صادرات بیش از ۲۹۶ میلیون کیلوگرم کالا به ارزش بیش از ۱۱۴ میلیون دلار از گمرکات استان گلستان خبر داد.

سیدابراهیم حسینی اظهار کرد: در ۱۰ ماهه امسال ۲۹۶ میلیون و ۴۳۹ هزار و ۹۱۳ کیلوگرم کالا به ارزش ۱۱۴ میلیون و ۶۶ هزار و ۳۲۳ دلار از گمرکات استان گلستان انجام شد.

وی از وارد شدن ۳۷ میلیون کیلوگرم کالا به گمرکات استان گلستان خبر داد و افزود: ارزش کالای وارداتی به گمرکات گلستان در ۱۰ ماهه گذشته ۵۲ میلیون و ۸۹۸ هزار و ۲۲۶ دلار بوده است.

مدیرکل گمرکات استان گلستان ادامه داد: در ۱۰ ماهه گذشته یک میلیون و ۵۸۳ هزار و ۵۲۰ کیلوگرم به ارزش چهار میلیون و ۷۵۰ هزار و ۵۶۰ دلار صادرات چمدانی از گمرکات استان انجام شده است.

وی درآمد وصولی گمرکات گلستان در ۱۰ ماهه گذشته را ۳۰۶ میلیارد و ۸۷۶ میلیون و ۲۱۶ هزار و ۱۰۷ ریال اعلام و تصریح کرد: درآمد وصولی گمرکات گلستان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۸۷ درصد رشد داشته است.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص