تورم در چین با بیشترین شتاب ۸ ساله رشد کرد

تورم در چین با بیشترین شتاب ۸ ساله رشد کرد

تورم در چین با بیشترین شتاب ۸ ساله رشد کرد 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

در ماه نوامبر با دو برابر شدن قیمت گوشت، تورم مصرف‌کننده چین به بالاترین سطح در ۸ سال اخیر نزدیک شد، اما قیمت‌های درب کارخانه همچنان افت کردند. به این ترتیب نگرانی‌ از این که با ادامه تنش‌های تجاری، بخش تولید دچار افول شود، افزایش یافت.

پکن برای ارائه مشوق‌های اقتصادی بیشتر برای تقویت رشد اقتصادی تحت فشار قرار دارد، اما افزایش تورم حالا قبل از سال نوی چینی، به دردسری برای سیاست‌گذاران مالی این کشور تبدیل شده است. 

طبق داده‌های اداره آمار چین، در ماه نوامبر قیمت‌های مصرف‌کننده با افزایش سالانه ۴.۵ درصدی روبرو شد، که این بیشترین تورم از ژانویه ۲۰۱۲ تا کنون است. عامل اصلی این میزان تورم جهش قیمت گوشت به علت شیوی تب خوکی آفریقایی در این کشور است که بسیاری از گله‌های خوک چین را از بین برد و قیمت گوشت خوک را به دو برابر رساند. این در حالی است که تورم پیش‌بینی شده توسط اقتصاددانان برای ماه نوامبر ۴.۲ درصد بود و تورم ماه قبل هم از ۳.۸ درصد بیشتر نشده بود. 

البته تورم اصلی، یعنی با حذف غذا و سوخت، همچنان پایین باقی مانده است. 

در مقابل افزایش قیمت‌های مصرف‌کننده، کاهش تقاضا باعث شده است که قیمت‌های درب کارخانه کاهش یابند. شاخص قیمت تولیدکننده (پی‌پی‌ای) برای پنجمین ماه متوالی افت کرد و ۱.۴ درصد پایین آمد. این شاخص در ماه اکتبر هم ۱.۶ درصد افت کرده بود و اقتصاددانان پیش‌بینی می‌کردند این ماه ۱.۵ درصد افت کند. 

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص