توسعه گمرک اینچه برون به اقتصاد کشور کمک می کند

توسعه گمرک اینچه برون به اقتصاد کشور کمک می کند

توسعه گمرک اینچه برون به اقتصاد کشور کمک می کند 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
توسعه گمرک اینچه برون به اقتصاد کشور کمک می کند

گرگان- استاندار گلستان گفت: سرمایه گذاری برای توسعه گمرک اینچه برون به اقتصاد کشور کمک می کند.

هادی حق شناس با اشاره به ظرفیت های بی نظیر مرزی استان اظهار کرد: گمرک اینچه برون نه تنها برای گلستان که برای رشد تجارت و اقتصاد کشور مفید است و سرمایه گذاری در آن موجب بهبود وضعیت ترانزیت کالا، توسعه صادرات و واردات و افزایش اشتغال می شود.

وی افزود: موقعیت جغرافیایی در تجارت به عنوان مزیت نسبی شناخته می شود و باید از آن به درستی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و کاهش بروکراسی های اداری در افزایش مراودات تجاری با کشورهای همسایه موثر است، ادامه داد: با توجه به پیوستن ایران به بلوک اقتصادی اوراسیا و امکان صادرات ۵۰۰ قلم کالا و واردات ۳۸۰ قلم کالا با تعرفه صفر و یا حداقل تعرفه، گلستان می تواند ۹۲ قلم محصول کشاورزی و دیگر تولیدات و نیازهای خود را از این طریق در واردات و صادرات وارد کند.

حق شناس خاطر نشان کرد: تلاش داریم با توجه به ممنوعیت واردات چوب در بنادر دیگر استان های شمالی و همچنین با توجه به ظرفیت گمرک اینچه برون تلاش داریم با راه اندازی بندر خواجه نفس از امکان واردات چوب و دان برای طیور استفاده کنیم.

وی با اشاره به حجم پنج میلیارد تومانی واردات و صادرات در چندین سال پیش از مرز اینچه برون، گفت: در حال حاضر ۱۶۶ میلیون دلار واردات و صادرات از گمرک اینچه برون انجام می شود که باید این رقم افزایش یابد.

استاندار تکمیل خط آهن عریض و نرمال را با اعتبار ۲۹ میلیارد تومان اقدامی ارزشمند دانست و افزود: پیگیری های لازم در حال انجام است تا ۲۰۰ متر خط عریض در خاک ترکمنستان هرچه سریعتر اجرایی شود.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص