جاده‌های کشور در رصد گمرک قرار می‌گیرند/ تقویت کنترل هوشمند

جاده‌های کشور در رصد گمرک قرار می‌گیرند/ تقویت کنترل هوشمند

جاده‌های کشور در رصد گمرک قرار می‌گیرند/ تقویت کنترل هوشمند 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

مهدی میراشرفی پنجشنبه‌شب در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر اظهار داشت: از همه ظرفیت‌های قانونی برای بهبود معیشت مرزنشینان استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت مرزها و بنادر به عنوان یک مزیت برای ساکنان استفاده شود، تصریح کرد: در حال حاضر گمرک تحت پوشش تلفن همراه قرار گرفته و برخی از خدمات آن از این طریق قابل انجام است.

رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه از پلمب‌های سنتی در گمرک‌ها فاصله گرفته‌ایم، خاطرنشان کرد: با بکارگیری مهر و موم هوشمند امکان رصد و کنترل محموله‌های گمرکی در جاده‌ها فراهم شده‌است.

وی از هوشمندسازی در همه زمینه‌ها خبر داد و بیان کرد: هزار و ۷۰۰ کیلومتر مرز ساحلی در حوزه جنوب کشور داریم که فقط خود این سواحل با استفاده برای ترانزیت و تجارت می‌تواند کمک بسیار خوبی برای مرزنشینان باشد.

میراشرفی با اشاره به اعمال معافیت ۲۰ درصد سود بازرگانی به محموله‌های وارداتی از مبدا کشورهای حوزه خلیج فارس به بوشهر اضافه کرد: با انعطاف پذیری قانونی زمینه انتقال کالا از گمرک بوشهر به منطقه ویژه اقتصادی ۲ بوشهر فراهم شد.

وی با اشاره به نصب آنتن‌های مخصوص پلمب‌های هوشمند گمرک در جاده‌ها و گمرکات برای رصد در همه جاده‌های کشور، افزود: سیاست گمرک فاصله گرفتن از کنترل‌های مزاحم و ملموس به سمت کنترل‌های غیر مزاحم و نا ملموس است.

رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران از گسترش تجهیزات مدرن کنترلی همچون ایکس‌ری و هوشمند سازی پلمب الکترونیک خبر داد و افزود: رعایت کنترل، کاهش هزینه‌ها و کاهش قاچاق از مهمترین ویژگی‌های اجرای پلمب هوشمند است.

وی افزود: کنترل پلیس نیز با تبادل اطلاعاتی که توسط گمرک صورت خواهد گرفت انجام خواهد شد و قطعاً موازی کاری صورت نخواهد گرفت و در یک راستا حرکت خواهیم کرد.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص