جدیدترین اخبار ویروس کرونا

جدیدترین اخبار ویروس کرونا

جدیدترین اخبار ویروس کرونا 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
جدیدترین اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

وزارت تجارت چین به شعبه‌های محلی خود دستور داد به شرکت‌های با سرمایه‌گذاری خارجی کمک کنند.

وزارت تجارت چین به شعبه‌های محلی خود دستور داد به شرکت‌های با سرمایه‌گذاری خارجی کمک کنند.

جدیدترین تحولات امروز مربوط به ویروس کرونا را می‌توانید در ادامه بخوانید:

کمیسیون ملی سلامت چین اعلام کرد تعداد مرگ‌ومیر ناشی از ویروس کرونا به ۹۰۸ نفر و تعداد مبتلایان به ۴۰۱۷۰ نفر رسیده است.

کشتی کروز دایموند پرینسس که بیش از ۳۷۰۰ مسافر دارد، با ابتلای ۷۰ مسافر به ویروس کرونا، در ساحل ژاپن متوقف و قرنطینه شده است.

با وحشت مردم از شیوع ویروس کرونا و هجوم آنها برای انبار کردن مواد و ملزومات در خانه، قفسه‌های فروشگاه‌های سنگاپور خالی شدند.

ایر بی‌اندبی پروازهای پکن خود تا آخر ماه را کنسل کرد.

قیمت‌های مصرف‌کننده چین بیش از حد انتظار رشد کرد. در حالی که پیش‌بینی می‌شد تورم سالانه چین در ماه ژانویه ۴.۹ درصد شود، میزان آن به ۵.۴ درصد رسید.

مؤسسه اعتبارسنجی فیتچ اعلام کرد که وضعیت به وجود آمده در مورد ویروس کرونا ممکن است به وجهه جهانی چین آسیب برساند و سرمایه‌گذاران خارجی از آن رو گردان شوند.

فاکس‌کان، بزرگترین مونتاژکننده گوشی موبایل جهان، اعلام کرد شرکت‌های تولیدکننده طبق برنامه در روز دوشنبه به تولید باز نخواهند گشت.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص