جزییات دستمزد سال ۹۹/حداقل حقوق به چه میزان رسید؟

جزییات دستمزد سال ۹۹/حداقل حقوق به چه میزان رسید؟

جزییات دستمزد سال ۹۹/حداقل حقوق به چه میزان رسید؟ 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

بر این اساس حق مسکن کارگران که در سال

بر این اساس حق مسکن کارگران که در سال گذشته معادل ۱۰۰ هزار تومان بود، به ۳۰۰ هزار تومان رسید. پس اولین تغییر، افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حقوق کارگران است. اما تغییرات اعمال شده، به اینجا ختم نشد. 

در تصمیمی دیگر مقرر شد که حق سنوات به ۱۰۰ هزار تومان برسد. پیش از این، حق سنوات کارگران معادل ۱۷۵ هزار تومان تعیین شده بود. پس یک کاهش ۷۵ هزار تومانی در حق سنوات کارگران رخ داد. اما شورای عالی کار برای جبران این کاهش، حداقل دستمزد را که پیشتر معادل یک میلیون و ۸۳۵ هزار تومان تعیین شده بود به یک میلیون و ۹۱۱ هزار تومان ارتقا داد. در نتیجه حداقل دستمزد در سال ۹۹ رشد ۲۶ درصدی را ثبت کرده است.

 با این اوصاف، حداقل حقوق کارگران در سال جاری به چه مقدار می‌رسد؟ با جمع حداقل دستمزد و سایر مزایای کار از جمله حق خواربار، حداقل دریافتی یک کارگر در سال جاری از تیر ماه نباید کمتر از ۲ میلیون و ۶۱۱ هزار تومان کمتر باشد. این برای کارگری است که سابقه کاری ندارد. البته تمام این محاسبات بر این پایه استوار است که هیئت وزیران با مصوبه افزایش حق مسکن موافقت کند. با موافقت هیئت وزیران، حداقل دریافتی یک کارگر در سال ۹۹ نسبت به سال قبل، ۴۴.۵ درصد رشد می‌کند.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص