حباب عظیم اقتصاد آمریکا و سوزن کرونا

حباب عظیم اقتصاد آمریکا و سوزن کرونا

حباب عظیم اقتصاد آمریکا و سوزن کرونا 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
حباب عظیم اقتصاد آمریکا و سوزن کرونا

پیتر شیف، مدیرعامل و استراتژیست ارشد «یورو پاسیفیک کپیتال»، گفت: اقتصاد آمریکا یک حباب عظیم است و شاید ویروس کرونا، همان سوزنی باشد که باعث ترکیدن آن خواهد شد.

 به نقل از راشاتودی، پیتر شیف، مدیرعامل و استراتژیست ارشد «یورو پاسیفیک کپیتال»، در گفتگو با راشاتودی گفت: اقتصاد آمریکا یک حباب عظیم است و شاید ویروس کرونا، همان سوزنی باشد که باعث ترکیدن آن می‌شود.

او گفت: در حال حاضر بازار اوراق قرضه، نشانه‌های نیاز شدید به کاهش نرخ بهره را نشان می‌دهد و من فکر می‌کنم از حالا تا پایان سال، شاهد چند کاهش نرخ بهره در آمریکا خواهیم بود.

این کهنه‌کار بازار سهام گفت: این یک سیاست مناسب نیست؛ به این معنا که فدرال‌رزرو نباید نرخ بهره را کاهش بدهد؛ اما آنها این کار را خواهند کرد؛ چراکه این تنها کاری است که می‌توانند انجام بدهند.

او ادامه داد: این کار نه کروناویروس و نه اقتصاد را معالجه نمی‌کند، بلکه فقط باعث بیمارتر شدن اقتصاد آمریکا خواهد شد.

پیتر شیف می‌گوید: آنها با نگرانی از اپیدمی کرونا، نرخ بهره را تا صفر کاهش داده و حتی آن را منفی خواهند کرد؛ پس مشکل اینجا است که معالجه فدرال‌رزرو از خود بیماری بدتر است.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص