دبیرکل اوپک: تقاضای نفت پتانسیل صعودی شدن دارد

دبیرکل اوپک: تقاضای نفت پتانسیل صعودی شدن دارد

دبیرکل اوپک: تقاضای نفت پتانسیل صعودی شدن دارد 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
دبیرکل اوپک: تقاضای نفت پتانسیل صعودی شدن دارد

دبیرکل اوپک گفت که تقاضای جهانی نفت می‌تواند در ۲۰۲۰ غافل‌گیرکننده بوده و صعودی شود. این در حالی است که تقاضای امسال نفت کمتر از سال‌های قبل پیش‌بینی شده بود.

به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، دبیرکل اوپک، محمد بارکیندو، اعلام کرد که تقاضای جهانی نفت می‌تواند در ۲۰۲۰ غافل‌گیرکننده بوده و صعودی شود. این در حالی است که تقاضای امسال نفت کمتر از سال‌های قبل پیش‌بینی شده بود.

او گفت: با آن‌چه ما به طور کلان شاهد آن هستیم تقاضای نفت با پتانسیل رشد روبرو است. این می‌تواند در طول سال ۲۰۲۰ بر توازن بازار نفت تأثیر بگذارد. ما امیدواریم برخی از چالش‌هایی که در تجارت جهانی به وجود آمده بود حل‌وفصل شود.

او با اشاره به تنش‌های خاورمیانه مهمترین چیز برای بازار نفت را تضمین امنیت زیرساخت‌های نفت دانست و گفت اعضای اوپک به تضمین عرضه نفت متعهد هستند.

از سوی دیگر با به پایان رسیدن معاملات این هفته، قیمت نفت دومین افت متوالی هفتگی خود را به ثبت رساند.

پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال، ۲۳ سنت افت کرد و در ۶۴.۸۵ دلار بسته شد، در حالی که پیش‌خرید هر بشکه نفت خام نیمه سنگین تگزاس آمریکا ۲ سنت افت کرد و به ۵۸.۵۴ دلار رسید. این هفته قیمت نفت برنت ۰.۲ درصد و قیمت نفت آمریکا ۰.۸ درصد کاهش یافت.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص