دسته‌بندی متقاضیان برای ورود به سامانه معیشتی

دسته‌بندی متقاضیان برای ورود به سامانه معیشتی

دسته‌بندی متقاضیان برای ورود به سامانه معیشتی 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

متأسفانه از ساعت ۲۲ شب گذشته (دهم دیماه) همزمان با آغاز ثبت نام متقاضیان جدید، بسیاری از خانوارها به سایت مراجعه کردند و ترافیک سامانه به شدت افزایش یافته است.

وی افزود: حدود ۶۶۶ هزار نفر از سرپرستان خانوار دریافت‌کننده کمک معیشتی که در «لیست یارانه بگیران قرار ندارند»، در بازه زمانی سوم تا بیستم آذرماه، شماره ملی خود را با شماره‌گیری # ۶۳۶۹ * از طریق تلفن همراه ثبت کردند که در این مرحله، تقاضا می‌شود فقط این گروه از سرپرستان خانوار، تقاضای خود را در سامانه ثبت کنند.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی تأکید کرد: فقط سرپرستان خانوار متقاضی کمک معیشتی که در لیست یارانه بگیران قرار ندارند؛ اما در بازه سوم تا بیستم آذرماه کد دستوری مذکور را با شماره موبایل خود شماره‌گیری کرده‌اند، می‌توانند تا ۲۴ دی‌ماه به سایت hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

میرزایی تصریح کرد: پس از ورود به سایت دو بخش «ثبت خانوار جدید» و «ورود به سامانه» وجود دارد. سرپرستان خانوار متقاضی کمک معیشتی که در لیست یارانه بگیران قرار ندارند و قبلاً کد دستوری را شماره‌گیری کردند، باید گزینه ثبت خانوار جدید را انتخاب و اطلاعات شماره ملی، جنسیت، سال تولد، ماه تولد و روز تولد، تلفن همراه و تصویر امنیتی خود را ثبت کنند.

وی ادامه داد: چنانچه سرپرست خانوار پیش از این برای دریافت یارانه نقدی در سال ۹۳، اطلاعات خود را ثبت کرده باشد، اطلاعات خانوار آنها در پایگاه داده موجود است که این افراد، پس از درج اطلاعات مذکور، مستقیما به بخش«ورود به سامانه» هدایت می‌شوند؛ اما چنانچه هیچ زمانی برای دریافت یارانه نقدی اقدام نکردند، از طریق پیامک، اقدام مقتضی برای آنها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

میرزایی تأکید کرد: متقاضیان دقت کنند در زمان ورود به سامانه حمایت، به هیچ وجه فیلترشکن آنها نباید روشن باشد.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی گفت: در مورد زمان مراجعه سایر متقاضیان کمک معیشتی که در لیست یارانه بگیران قرار ندارند و در گذشته نیز کد دستوری #۶۳۶۹* را شماره‌گیری نکردند، بعداً اطلاع رسانی خواهد شد.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص