رشد ۲۰ درصدی شاخص شانگهای و جهش ۲۸ درصدی اس‌اندپی

رشد ۲۰ درصدی شاخص شانگهای و جهش ۲۸ درصدی اس‌اندپی

رشد ۲۰ درصدی شاخص شانگهای و جهش ۲۸ درصدی اس‌اندپی 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

سال ۲۰۱۹ میلادی در حالی به پایان رسید که بازارهای سهام توانستند با غلبه بر نگرانی از کند شدن اقتصاد و جنگ تجاری آمریکا و چین، به رشد فوق‌العاده‌ای دست یافته و رکوردهای جدیدی ثبت کنند.

در آخرین روز معاملاتی سال ۲۰۱۹ میلادی، اس اندپی ۵۰۰ توانست ۰.۳ درصد رشد کرد و به ۳۲۳۰.۷۸ واحد برسد. کامپوزیت نزدک ۰.۳ درصد بالا آمد و در ۸۹۷۲.۶۰ به کار خود پایان داد.

کامپوزیت داوجونز هم ۰.۳ درصد رشد کرد و در ۲۸۵۳۸.۴۴ واحد بسته شد.

به این ترتیب رشد سالانه اس‌اندپی به ۲۸.۹ درصد رسید که این بهترین عملکرد آن از ۲۰۱۳ میلادی تا کنون است.

در این میان، کامپوزیت نزدک با ۳۵.۲ درصد افزایش به بهترین عملکرد خود در ۶ سال اخیر دست یافت و داوجونز با رشدی ۲۲.۳ درصدی بهترین سال خود از ۲۰۱۷ تا کنون را رقم زد.

همچنین علی‌رغم تنش‌های تجاری شدید بین آمریکا و چین، بازارهای سهام با ۳ بار کاهش نرخ بهره فدرال‌رزرو تقویت شدند. البته تنش‌های تجاری با اعلام توافق فاز یک تجاری بین دو اقتصاد بزرگ جهان، در ۳ ماهه چهارم سال کاهش یافت.

بازار سهام چین هم در سال ۲۰۱۹ میلادی، عملکرد خیره‌کننده‌ای را به ثبت رساندند. کامپوزیت شانگهای ۲۲ درصد رشد کرد و کامپوزیت شنزن ۳۵.۹ درصد جهش کرد. این رشد به دنبال سال ۲۰۱۸ اتفاق می‌افتد که بازار سهام چین با بدترین عملکرد سالانه ۱۰ سال اخیر خود روبرو شد.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص