سامانه جامع فرا مرزی تسهیل‌گر تجارت بین المللی است

سامانه جامع فرا مرزی تسهیل‌گر تجارت بین المللی است

سامانه جامع فرا مرزی تسهیل‌گر تجارت بین المللی است 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

رسول کوهستانی عصر سه شنبه در شورای اداری استان اصفهان، با اشاره به نزدیک بودن ۲۶ ژانویه(ششم بهمن) روز جهانی گمرک، با بیان اینکه گمرک از سازمان های تابع وزارت اقتصاد است، اظهار داشت: گمرک در اجرای قوانین گمرکی و اعمال قوانین و مقررات، تسهیل تجارت و روال‌های صادراتی و وارداتی دارای وظیفه است.

وی افزود: الزامات ملی و بین المللی برای گمرک در حفاظت جامعه از مواد خطرناک و پرتوزا و مبارزه با قاچاق کالا و هم افزایی در زمینه مبارزه با پولشویی است و می‌توان گفت گمرک مهمترین سازمان ناظر در معاملات خارجی محسوب می‌شود.

مدیرکل گمرک استان اصفهان در ادامه ابراز داشت: بیش از ده‌ها کنوانسیون و معاهده بین المللی در زمینه یکسان سازی و ایجاد تسهیلات گمرکی از جمله پیمان کیوتو وجود دارد، گمرک موظف است ضمن اعمال محدودیت در زمینه واردات و صادرات نسبت به ایجاد تسهیلات قانونی در این عرصه هم نقش آفرینی کند.

وی گفت: ۲۲ کنوانسیون ملی و بین المللی در این عرصه وجود دارد، گمرک برای انجام وظایف خود استقرار و اصلاح سامانه جامع گمرک و پنجره واحد تجارت فرا مرزی را انجام داده است که در زمینه تسهیل اقدامات غیر حضوری افراد در زمینه تجارت و حذف بروکراسی و کاغذ بازی ها و استعلامات کاغذی و زمان‌بر بسیار مؤثر بوده است.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص