شاخص بورس در آستانه ۶ رقمی شدن

شاخص بورس در آستانه ۶ رقمی شدن

شاخص بورس در آستانه ۶ رقمی شدن 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

شاخص کل بورس در ساعت اول معاملات امروز ۲۷ هزار واحد رشد داشت.

  گسترش نیوز: در آغاز معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل طی یک ساعت ابتدایی جریان معاملات با رشدی بیش از ۲۷ هزار واحدی وارد کانال ۹۴۰هزار واحدی شد تا یک رکورد تازه را رقم بزند.

Untitled.jpg

  به گزارش گسترش نیوز شاخص کل بورس امروز تا ساعت ۰۳: ۱۰صبح (یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت) با رشد ۲۷ هزار و ۵۳۲ واحدی به ۹۴۴ هزار۹۳۸ رسید.

 درحال‌حاضر ارزش بازار ۳۵ میلیون ۴۹۰هزار و ۳۲۱ میلیارد ریال، ارزش معاملات ۳۷ هزار و ۸۵۸ میلیارد ریال و حجم معاملات ۲ هزار و ۶۲۶ میلیارد سهم است.

 ضمن اینکه شاخص هم وزن نیز ۹۲۹۱ واحد رشد کرده و به ۳۰۷ هزار و ۲۵۰ واحد رسیده است.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص