صادرات بیش از ۱.۷ میلیارد دلار کالا از مرزهای کرمانشاه

صادرات بیش از ۱.۷ میلیارد دلار کالا از مرزهای کرمانشاه

صادرات بیش از ۱.۷ میلیارد دلار کالا از مرزهای کرمانشاه 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
صادرات بیش از ۱.۷ میلیارد دلار کالا از مرزهای کرمانشاه

کرمانشاه_ مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از صادرات بیش از ۱.۷ میلیارد دلار کالا از مرزهای استان خبر داد.

اداره کل گمرکات استان کرمانشاه، خلیل حیدری اظهار داشت: در ۱۰ ماهه سال جاری یک میلیارد و ۷۹۷ میلیون و ۹۵۲ هزارو ۹۴۶ دلار کالا به وزن ۴ میلیون و ۶۳۸ هزار و ۳۲۲ تن از گمرکات و بازارچه‌های مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر شد است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش ۲۴ درصد و از حیث وزن ۳ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه افزود: ۹۸۰ میلیون و ۴۴۸ هزار و ۳۱۳ دلار با وزن ۲ میلیون و ۵۸۸ هزار و ۳۱۴ تن از کالاهای فوق در گمرکات کرمانشاه، پرویزخان، خسروی و پاوه اظهار و صادر شده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۲۸ درصد و از حیث وزن ۲۰ درصد کاهش داشته است.

این مسئول ادامه داد: سایر گمرکات کشور نیز در این مدت ۸۱۷ میلیون و ۵۰۴ هزار و ۶۳۳ دلار کالا با وزن ۲ میلیون و ۵۰ هزار و ۸ تن از طریق مرزهای استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر کرده‌اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر وزن ۳۳ درصد افزایش و از حیث ارزش ۱۹ درصد کاهش داشته است.

حیدری مجموع اقلام صادراتی اظهار شده در ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۸ از گمرکات استان را ۷۹۸ نوع کالا عنوان کرد و بیان داشت: در این مدت در مجموع از گمرکات استان کرمانشاه به ۳۰ کشور صادرات قطعی انجام شده است.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص