صادرات ۶۳ قلم محصولات دامی به پنج قاره از جمله آمریکا

صادرات ۶۳ قلم محصولات دامی به پنج قاره از جمله آمریکا

صادرات ۶۳ قلم محصولات دامی به پنج قاره از جمله آمریکا 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
صادرات 63 قلم محصولات دامی به پنج قاره از جمله آمریکا

علیرضا رفیع‌پور رئیس سازمان دامپزشکی کشور امروز در نشست خبری با بیان اینکه ۶۳ قلم محصولات دامی ایران به پنج قاره از جمله آمریکا صادر می‌شود، گفت: در چهار ماه نخست سال ۹ هزار تن شیرخام، ۱۶ هزار تن لبنیات، ۲۷ هزار تن میگو، ۲۵ هزار تن پای مرغ، ۲ هزار تن آلایش غیرخوراکی به کشورهای دیگر صادر شده است. 

رفیع‌پور در پاسخ به اینکه آیا تحریم‌ها پس از عقب‌نشینی آمریکا از برجام بر صنعت حوزه دامپزشکی تأثیر گذاشته است، گفت: اتفاقاً این تحریم‌ها ما را قوی‌تر کرده است چرا که تمرکز ما بیشتر بر تولید داخل معطوف شده و توانسته‌ایم نیازهای نهاده‌ها را کامل تأمین کنیم. 

به گفته رفیع‌پور، در سه ماه باقی مانده از سال، تمام ارزهای مورد نیاز واکسن، ریزمغذی، مکمل‌ها دراختیار تولیدکنندگان قرار گرفته است.

وی همچنین گفت: در ایام دهه فجر ۱۵ میلیون رأی گوسفند و بز در کشور علیه تب برفکی واکسیناسیون خواهند شد. 

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در بخش دیگری از صحبت‌های خود اعلام کرد: برنامه ملی تضمین سلامت تخم‌مرغ تدوین شده و به زودی رونمایی خواهد شد و با اجرای این برنامه ملی، کیفیت بهداشتی تخم‌مرغ ارتقا می‌یابد. 

وی همچنین از اجرای فاز مقدماتی طرح ارتقای کیفیت گوشت مرغ خبر داد و گفت: این طرح در کشور اجرایی شده و فازهای بعدی آن هم اجرا خواهد شد. با اجرای این برنامه، تمام کشتارگاه‌های کشور رتبه‌بندی شده و با لیبل‌های مخصوصی مرغ‌ها را بسته‌بندی می‌کنند. 

وی همچنین از تفاهم نامه با وزارت بهداشت برای نظارت بهداشتی بر توزیع، عرضه و طبخ فرآورده‌های دامی خبر داد. 

رئیس سازمان دامپزشکی کشور همچنین گفت: سازمان دامپزشکی کشور صدور مجوزهای بهداشتی را به عهده استان‌ها گذاشته و با این کار سرعت کار بیشتر شده است. 

به گفته رفیع‌پور، بیماری لکه سفید میگو هم در استان‌های جنوبی کشور کنترل شده و همچنین در مورد بیماری وی‌اچ‌وی، ماهی قزل‌آلا کاهش چشمگیری وجود داشته است. 

رئیس سازمان دامپزشکی کشور همچنین از کنترل موفقیت‌آمیز بیماری KHV خبر داد و گفت:‌ این بیماری که در حوزه آبزیان در کشور عراق بیماری گسترده‌ای ایجاد کرده بود را ما در مرزها کنترل کردیم و مانع از ورود آن به داخل کشور شدیم. 

* یک محصول نانو در حوزه دامی پروانه تولید گرفت

رفیع‌پور همچنین از ورود سازمان دامپزشکی کشور با معاونت علمی رئیس‌جمهور با فعالیت نانو خبر داد و گفت: یک محصول نانو در حوزه دامی پروانه تولید گرفته و ۱۷ محصول هم در مرحله ارزیابی است. 

وی همچنین از اجرای طرح ملی کنترل بیماری نیوکاسل خبر داد و گفت: ۲۹ میلیون قطعه طیور در فاز اول واکسینه شدند و فاز دوم در دهه فجر غاز می‌شود و فاز سوم در اردیبهشت ماه سال آینده اجرایی خواهد شد که در مجموع ۴۰ میلیون مرغ در کشور واکسینه می‌شوند که هزینه هر سال ۴ میلیارد تومان است. 

وی همچنین از همکاری وزارت بهداشت با سازمان دامپزشکی برای برنامه ملی پیشگیری تب مالت در کشور خبر داد و گفت:‌این طرح در حال اجرا است و نتیجه آن اثرات ماندگاری را ثبت خواهد کرد. 

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص