قیمت طلا، قیمت دلار

قیمت طلا، قیمت دلار

قیمت طلا، قیمت دلار 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۷۳۸ هزار تومان، قیمت دلار ۱۷ هزار و ۹۶۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷میلیون و ۵۷۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۷۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۷۳۸هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار 982 هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۱۹۱هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۳۱ دلار معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید

  • قیمت آن‌لاین دلار و سکه در بازار آزاد

به گزارش تسنیم،‌ افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛  قیمت های خرید و فروش ارز طی روز جاری نسبت به روز کاری قبل با ثبات نسبی همراه بوده و بر همین اساس هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد هم‌اکنون ۱۷ هزار و ۹۶۰ تومان و یورو ۲۰ هزار و ۵۰ تومان و درهم امارات ۵ هزار تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یک‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل ۱۷ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل ۱۹ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان است.

بیشتر بخوانید

  • خلاصه وضعیت ۴ بازار مهم/ بازار سرمایه بیشترین رشد را داشت/ رشد بیش از ۳۶ درصدی سکه
بروز رسانی: یک‌شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۱:۵۰
نوعقیمت لحظه (تومان)
قیمت دلار (صرافی بانکی)۱۷ هزار و ۷۵۰
قیمت دلار (بازار آزاد)۱۷ هزار و۹۶۰
قیمت یورو (صرافی بانکی)۱۹ هزار و ۷۵۰
قیمت یورو (بازار آزاد)۲۰ هزار و ۵۰
قیمت درهم۵ هزار
قیمت پوند۲۲ هزار و ۵۵۰
بروز رسانی: یک‌شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۱:۵۰
نوعقیمت لحظه (تومان)
قیمت سکه بهارآزادی۷ میلیون و ۳۰۰ هزار
قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)۷ میلیون و ۵۷۰ هزار
قیمت نیم سکه بهارآزادی۳ میلیون و ۷۷۰ هزار
قیمت ربع سکه بهارآزادی۲ میلیون و ۶۰ هزار
قیمت سکه گرمییک میلیون و ۷۰  هزار
بروز رسانی: یک‌شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۱:۵۰
نوعقیمت لحظه (تومان)
گرم طلای ۱۸ عیار۷۳۸ هزار
گرم طلای ۲۴ عیار۹۸۲ هزار
مثقال طلا۳ میلیون و ۱۹۱ هزار
انس طلا(دلار)۱۷۳۱

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص