قیمت نفت با تعطیلی تولید نفت لیبی جهش کرد

قیمت نفت با تعطیلی تولید نفت لیبی جهش کرد

قیمت نفت با تعطیلی تولید نفت لیبی جهش کرد 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
قیمت نفت با تعطیلی تولید نفت لیبی جهش کرد

قیمت نفت به دنبال تعطیل شدن تولید نفت لیبی در پی درگیری‌های این کشور به بالاترین سطح خود در بیش از یک هفته گذشته جهش کرد.

به نقل از رویترز، روز دوشنبه، به دنبال تعطیل شدن تولید نفت لیبی در پی درگیری‌های این کشور، قیمت نفت به بالاترین سطح خود در بیش از یک هفته گذشته جهش کرد.

به دنبال تازه‌ترین تحولات در درگیری‌های دو جناح متقابل لیبی، که بیش از ۵ سال است به دنبال به دست آوردن برتری بر یکدیگر و حکومت بر این کشور هستند، شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد دو میدان نفتی بزرگ در جنوب این کشور پس از بسته شدن خط لوله آنها توسط نیروهای وابسته به ارتش ملی، تعطیل شده‌اند.

قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت، بنچ‌مارک بین‌المللی قیمت نفت، ۷۴ سنت یا ۱.۱ درصد جهش کرد و به ۶۵.۵۹ دلار رسید. این شاخص در معاملات امروز تا ۶۶ دلار هم بالا رفت که بالاترین قیمت آن از ۹ ژانویه تا کنون است.

قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام نیمه‌سنگین تگزاس غرب آمریکا ۵۸ سنت یا ۱ درصد جهش کرد و به ۵۹.۱۲ دلار رسید. این شاخص در معاملات امروز تا قیمت ۵۹.۷۳ دلار هم رسید که بالاترین میزان آن از ۱۰ ژانویه تا کنون است.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص