لزوم ارتباط الکترونیکی گمرک و اتاق بازرگانی در مبادلات تجاری

لزوم ارتباط الکترونیکی گمرک و اتاق بازرگانی در مبادلات تجاری

لزوم ارتباط الکترونیکی گمرک و اتاق بازرگانی در مبادلات تجاری 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
لزوم ارتباط الکترونیکی گمرک و اتاق بازرگانی در مبادلات تجاری

اردبیل- استاندار اردبیل گفت: ارتباط الکترونیکی گمرکات و اتاق بازرگانی استان‌های کشور برای تسریع در مبادلات تجاری ضروری است.

به نقل از استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در نشست با وزیر نیرو که با هدف بررسی آخرین وضعیت تجارت با اوراسیا برگزار شد، تصریح کرد: با توجه به راه اندازی بارانداز ریلی و ایجاد شهرک گلخانه‌ای به وسعت هزار و ۶۰۰ هکتار در استان اردبیل، آینده تراز تجارت با اوراسیا از این استان امیدوار کننده است.

وی افزود: برقراری ارتباط الکترونیکی گمرک‌ها و اتاق بازرگانی استان‌ها برای تسریع در مبادلات تجاری ضروری است.

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران هم در این نشست میزان صادرات از ۵ آبان تا ۲۰ دی ماه را ۲۵۰ میلیون دلار اعلام و اظهار کرد: از این میزان ۵۹ میلیون دلار یعنی ۲۳ درصد شامل تخفیف اعطایی اوراسیا شده است.

حمید زادبوم افزود: واردات از کشورهای اوراسیا نیز ۴۷۳ میلیون دلار بوده که از این مقدار ۴۱۰ میلیون دلار یعنی ۸۳ درصد شامل تخفیف‌های این اتحادیه بوده است.

وی بیان کرد: اقلام وارداتی اکثراً کالاهای اساسی از جمله روغن آفتابگردان، جو، ذرت، لوبیا و عدس بوده است.

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران ادامه داد: گاز، کیوی، پسته، خیارشور، سیب و پرتقال از جمله اقلام صادراتی ما به این اتحادیه بوده است.

وی گفت: در این مدت ۴ هزار و ۱۶۱ عدد گواهی مبدا به مقصد کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا توسط ۲۱ اتاق بازرگانی کشور صادر شده است.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص