میزان تجارت خارجی ایران از مرز ۶۰ میلیارد دلار عبور کرد

میزان تجارت خارجی ایران از مرز ۶۰ میلیارد دلار عبور کرد

میزان تجارت خارجی ایران از مرز ۶۰ میلیارد دلار عبور کرد 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

فرهاد دژپسند ظهر پنجشنبه در بازدید از کشتی تجاری و مسافری گراندفری، گمرک و بندر بوشهر اظهار داشت: در راستای رونق بنادر تلاش‌های خوبی صورت گرفته و شاهد وضعیت مطلوبی هستیم.

وی فعالیت و رونق بنادر استان بوشهر را بسیار مهم توصیف کرد و ادامه داد: اکنون شرایط به گونه‌ای است که شناورها در صف قرار گرفته‌اند تا فرصت یابند و کالای خود را تخلیه کنند.

وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه برای جلوگیری از رسوب کالا ترخیص کالاها در بنادر مورد توجه ویژه قرار دارد افزود: ایران در ۹ ماه امسال توانسته همه مشقات و تحریم‌های ظالمانه و یک‌طرفه را پشت سر بگذارد.

وی وضعیت موجودی کالا در بنادر استان بوشهر را مطلوب توصیف کرد و ادامه داد: شاهد رونق مناسبی در بنادر هستیم.

از برنامه‌های سفر وزیر اقتصادی و دارایی به بوشهر می‌توان به شرکت در جلسه شورای هماهنگی مدیران اقتصادی و بررسی مشکلات گمرکات و بنادر، بازدید از انبارهای اداره کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، بازدید از جزیره صنعتی صدرا و شرکت در نشست هم‌اندیشی با فعالان اقتصادی و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی اشاره کرد.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص