نگاهی به تجربیات موفق جهانی حمایت دولت از تولید صادرات‌محور برای قوی شدن اقتصاد

نگاهی به تجربیات موفق جهانی حمایت دولت از تولید صادرات‌محور برای قوی شدن اقتصاد

نگاهی به تجربیات موفق جهانی حمایت دولت از تولید صادرات‌محور برای قوی شدن اقتصاد 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
نگاهی به تجربیات موفق جهانی حمایت دولت از تولید صادرات‌محور برای قوی شدن اقتصاد+ویدئو

 یکی از راه‌های قوی شدن اقتصاد کشور، توسعه صنعتی است. یکی از مهم‌ترین راهکارهای کشورهای دنیا حمایت دولت از تولید صادرات‌محور است. حمایت خروجی‌محور دولت علاوه بر تقویت تولید داخل موجب افزایش توان صنعتی کشور خواهد شد. 

نروژ یکی از نزدیک‌ترین کشورها به ایران در زمینه بهره‌مندی از منابع طبیعی است. این کشور به جای دخیل کردن نفت در بودجه دولت، یک صندوق برای نگه‌داری نفت ایجاد کرد و از طریق انجمن‌های تولیدی بخش خصوصی به پرداخت وام به تولیدکنندگان پرداخت و با تقویت بخش‌های صنعتی صنعت نفت، حالا به یکی از بزرگ‎ترین صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی در صنایع نفت و گاز تبدیل شده است و  به جای خام‌فروشی نفت، از این طریق منابع ارزی و توسعه پایدار خواهد داشت.

یکی دیگر از کشورهای موفق در توسعه صنعتی، کشور کره‌جنوبی است که با رویکرد خروجی‌محور به حمایت از بخش مولد اقتصاد خود کرده است. حمایت فعالانه و هوشمندانه دولت به همراه خروجی مناسب از تولیدکنندگان موجب شده است این کشور یکی از سریع‌ترین کشورها در گذار از مرحله در حال توسعه بودن به سمت توسعه‌یافتگی را داشته باشد و هم‌اکنون نیز بدون داشتن منابع نفت و گاز، یکی از بزرگ‌ترین کشورهای صنعتی دنیا باشد.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص