چین و آمریکا به فاز اول توافق تجاری دست یافتند

چین و آمریکا به فاز اول توافق تجاری دست یافتند

چین و آمریکا به فاز اول توافق تجاری دست یافتند 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

چین و آمریکا جمعه شب اعلام کردند که به توافق فاز اول تجاری دست پیدا کرده‌اند که شامل معافیت‌های تعرفه‌ای، افزایش خریدهای کشاورزی و تغییرات ساختاری در مورد دارایی‌های معنوی و مسائل تکنولوژی می‌باشد. 

ترامپ با اشاره به اینکه این توافقی بسیار بزرگ و عالی است، گفت: تعرفه‌هایی که قرار بود از روز یکشنبه اجرایی شوند، لغو خواهند شد.

اما بر خلاف آن‌چه اولویت چین در این مذاکرات اعلام شده بود، ترامپ گفت که تعرفه‌های ۲۵ درصدی بر ۲۵۰ میلیارد دلار واردات چین پابرجا خواهند ماند. با این حال اعلام شد که تعرفه‌های موجود برای ۱۲۰ میلیارد دلار از واردات چین به ۷.۵ درصد کاهش می‌یابد. 

همچنین طبق گفته معاون وزیر تجارت چین، لیائو مین، این کشور در نظر دارد تعرفه‌های تلافی‌جویانه بر کالاهای آمریکایی که قرار بود از این یکشنبه اجرایی شوند را لغو کند. 

از سوی دیگر قرار است چین خریدهای کشاورزی خود از آمریکا را به شدت افزایش دهد، هرچند مقدار این افزایش هنوز اعلام نشده است. 

نماینده تجاری آمریکا، رابرت لایتایزر، اعلام کرد آمریکا و چین در نظر دارند این توافق را در ماه ژانویه در واشنگتن امضا کنند. 

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص