کدام شرکت‌ها فعالیت خود در چین را متوقف کردند؟

کدام شرکت‌ها فعالیت خود در چین را متوقف کردند؟

کدام شرکت‌ها فعالیت خود در چین را متوقف کردند؟ 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
کدام شرکت‌ها فعالیت خود در چین را متوقف کردند؟

دیزنی، تسلا، وال‌مارت و بسیاری از شرکت‌های دیگری که برای خود جایگاه مهمی در چین دارند اعلام کردند در واکنش به اپیدمی ویروس کرونا فعالیت‌های خود در این کشور را تعلیق کرده‌اند.

به نقل از رویترز، دیزنی، تسلا، وال‌مارت و بسیاری از شرکت‌های دیگری که برای خود جایگاه مهمی در چین دارند اعلام کردند در واکنش به اپیدمی ویروس کرونا فعالیت‌های خود در این کشور را تعلیق کرده‌اند.

دولت‌های محلی چین تعطیلی اجباری نوروزی کارخانجات را از ۳۱ ژانویه تا ۹ فوریه تمدید کرده‌اند، که این بر کار شرکت‌های آمریکایی فعال در چین، از وال‌مارت گرفته تا تسلا، تأثیر گذاشته است.

شرکت دیزنی تفریحگاه خود در شانگهای را تا اطلاع ثانوی تعطیل کرد.

کوکا کولا دفاتر خود در چین را تعطیل کرد. مک‌دونالد اعلام کرد که صدها فروشگاه خود در استان هوبی را تعطیل کرده است. استارباکس تقریباً نیمی از فروشگاه‌های خود در چین را بست.

فورد موتور از کارکنان خود در چین خواست تا ۷ فوریه از خانه کارهای شرکت را انجام دهند. تویوتا تا ۹ فوریه کارخانه‌های خود در چین را تعطیل نگاه می‌دارد. جنرال موتورز اعلام کرد فعلاً برای مسافرت کارکنان خود به ووهان چین محدودیت قرار داده است. فیات کرایسلر هم برای کارکنان خود محدودیت مسافرت به چین وضع کرده است. شرکت تسلا اعلام کرد کارخانه جدید خود در چین را یک هفته دیگر بسته نگاه خواهد داشت.

اپل اعلام کرد تمام دفاتر، فروشگاه‌ها و مراکز ارتباطی خود در چین را تا ۹ فوریه تعطیل می‌کند. گوگل اعلام کرد تمام دفاتر خود در چین را موقتاً می‌بندد و برای کارکنان محدودیت مسافرتی به چین وضع می‌کند. مایکروسافت اعلام کرد کارکنان این شرکت در چین باید تا ۹ فوریه کارها را از منزل انجام دهند. آمازون هم برای کارکنان خود محدودیت مسافرتی به چین وضع کرد.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص