گمرک جزیره خارگ با رعایت اصول علمی هوشمند شود

گمرک جزیره خارگ با رعایت اصول علمی هوشمند شود

گمرک جزیره خارگ با رعایت اصول علمی هوشمند شود 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
گمرک جزیره خارگ با رعایت اصول علمی هوشمند شود

بوشهر- بخشدار ویژه خارگ گفت: گمرک جزیره خارگ با رعایت اصول علمی و عملی به سمت هوشمند شدن سوق داده شود.محمود رضایی صبح دوشنبه در جلسه معارفه رئیس گمرک جزیره خارگ اظهار داشت: گمرک جزیره خارگ نقش حیاتی در حوزه صادرات و واردات کالای مهم صنعتی در جزیره ایفا می‌کند.

وی افزود: شرکت‌های مستقر نفت و پتروشیمی کالا حیاتی صنایع خود را با سهولت و هم‌افزایی گمرک در این جزیره ترخیص و تاکنون خللی در امر واردات کالای حیاتی نداشته‌اند.

وی بابیان اینکه بحث الکترونیکی کردن گمرک جزیره خارگ در دستور کار قرار گیرد تصریح کرد: با توجه به حضور صنایع بزرگ ملی در جزیره خارگ، گمرک به سمت هوشمند شدن با رعایت اصول سوق داده شود.

بخشدار ویژه خارگ خاطرنشان کرد: مکانیزه کردن گمرک، راه‌اندازی تجارت الکترونیک و ایجاد روش تک پنجره‌ای نمودن تشریفات گمرکی می‌تواند باعث جلوگیری از فرصت سوزی و ایجاد مکان امن رقابت بازارهای تجاری، جهت جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی در منطقه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در این مراسم مهدی مردانی به عنوان رئیس گمرک خارگ معرفی شد.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص