گمرک یاری کند رونق آبادان متوقف نشود

گمرک یاری کند رونق آبادان متوقف نشود

گمرک یاری کند رونق آبادان متوقف نشود 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا
گمرک یاری کند رونق آبادان متوقف نشود

آبادان – ناظر گمرکات خوزستان گفت: آبادان یکی از شهرهای استان است که بر پایه تجارت به رونق رسیده است به همین دلیل گمرک سعی کند چرخ این رونق متوقف نشود.

غلامرضا بلوطی میرزا پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در آبادان با اشاره به موقعیت آبادان در مبحث تجارت اظهار کرد: گمرک آبادان با توجه به موقعیت جغرافیایی که در مرکز شهر آبادان واقع شده از جایگاه، موقعیت و تأثیرگذاری ویژه ای هم برخوردار است.

وی افزود: از نام این خیابان‌های این شهر تأثیرگذاری گمرک قابل احساس است. به عنوان مثال خیابان ته لنجی ها از کمک و یاری گمرک رونق و روزی گرفته است و در نهایت همین موضوع بر زندگی تمام افراد ساکن در منطقه همجوار هم تأثیر می‌گذارد.

ناظر گمرکات خوزستان با اشاره به اینکه گمرک آبادان از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است که به صورت مستقیم بر معیشت مردم تأثیر بگذارد، تصریح کرد: تلاش کردیم تا پرسنلی در گمرک آبادان ادامه خدمت داشته و انجام وظیفه کنند که از حال و روز مردم درک خوبی داشته باشند.

بلوطی میرزا بیان کرد: امیدوارم که مدیرکل جدید گمرک آبادان کمک کنند تا چرخ رونق شهر از چرخش نیفتد و مردم از نعمات آن استفاده کنند و در سطح بازار و اجتماع تأثیرگذاری این خدماتی که از سوی نظام و دولت برای مردم درنظر گرفته می‌شود را ببینیم.

وی یادآور شد: اداره کل گمرک آبادان جزو گمرکات متوسط استان خوزستان است و می‌تواند همپای گمرک خرمشهر باشد؛ هر چند که گمرک خرمشهر بزرگ‌تر است ولی در هر صورت گمرک آبادان جایگاه استراتژیک و حساس خودش را دارد.

ناظر گمرکات خوزستان در پایان با اشاره به اینکه گمرک آبادان از لحاظ درآمد قابل قیاس با بندرامام نیست، گفت: گمرک آبادان شاید درآمدش به اندازه گمرک بندرامام نباشد ولی به لحاظ استراتژیک شاید دست کمی از بندرامام نداشته باشد.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص