FATF چگونه فشار معیشتی بر مردم را افزایش خواهد داد؟

FATF چگونه فشار معیشتی بر مردم را افزایش خواهد داد؟

FATF چگونه فشار معیشتی بر مردم را افزایش خواهد داد؟ 150 150 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

رجوع به اظهارت مقامات ایالات متحده آمریکا نشان می‌دهد که هدف فشار حداکثری این کشور، معیشت مردم ایران است تا با ایجاد اختلال در معیشت مردم، به حکومت فشار آورند تا جمهوری اسلامی ایران به خواسته‌های ایالات متحده آمریکا تن بدهد.

به عنوان مثال، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا گفته است ایران اگر می‌خواهد مردمش غذا بخورند باید به حرف آمریکا گوش بدهد.

اما آمریکا چگونه می‌خواهد با استفاده از تحریم‌ها معیشت مردم را هدف قرار دهد؟ اگر آمریکا بر روی تبادلات تجاری ایران اشراف و تسلط داشته باشد، می‌تواند تجارت خارجی ایران (اعم از صادرات و واردات) را محدود به تجارت بشردوستانه، یعنی اقلام دارویی و غذایی کند و در نتیجه بر روی معیشت مردم اثر بگذارد.

چارچوبی که آمریکا برای تجارت بشردوستانه با ایران تعیین کرده است، بیشتر از آنکه تسهیلی در تجارت اقلام بشردوستانه به وجود بیاورد، یادآور مکانیزم نفت در برابر غذای عراق در دهه ۹۰ میلادی است. در مکانیزم نفت در برابر غذای عراق، کل زنجیره‌ی تجارت بشردوستانه و حتی توزیع مواد غذایی و دارویی بین مردم نیز تحت نظارت و کنترل آمریکا بود.

اکنون بیشتر تجارت ایران در فضایی صورت می‌گیرد که آمریکا آن را پولشویی و تأمین مالی تروریسم تلقی می‌کند؛ زمانی که این فضا به واسطه اجرای استانداردهای FATF و تعهد حقوقی ایران مبنی بر جلوگیری از پولشویی و تأمین مالی تروریسم روشن شود، تجارت ایران تنها به کانال بشردوستانه محدود خواهد شد و از این طریق آمریکا قادر خواهد بود با تنظیم روابط تجاری ایران بر روی معیشت مردم فشار وارد نماید.

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص