TURKISH

TURKISH

TURKISH 1600 680 هلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص کالا

Altın YOL Ticaret Holding Hakkında
 
Golden Road Holding Grubu, İran’daki insan kaynaklı yönetimi kullanarak müşterileri için değer yaratmak amacıyla dünya çapında bir organizasyon olarak kuruldu. Bu holding, şu anda 5’ten fazla ülkede birçok holding ortakları ile birlikte dış alım, finansal transfer, uluslararası nakliye, gümrükleme, ihracat ve ithalat, tıbbi ekipman ve pazar araştırma ve geliştirme gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. olduğunu. En son teknolojileri ve geniş kapsamlı yenilikleri çeşitli hizmetlerde tutan Gold River Holding, ticari ve navlun hizmetleri alanında lider şirketlerden biridir.
Günümüzde, tüm fabrikalar, üreticiler, ithalatçılar ve ihracatçılar, büyük ve yüksek dış ticaret hacmini göz önünde bulundurarak, Gold River Holding çalışanları ile satın alma ve taşıma işlemlerini bağımsız kuruluşlara yaptırmayı tercih ediyorlar. Şehit Rajai, Bushehr ve Bahonar Shahid Bandar Abbas ve Shahriar Tahran ve İmam Humeyni Havalimanı’nın gümrük işlemleri ile endüstriyel makine, hammadde, fabrika makine parçaları, enerji santrallerinin parça ve aksesuarlarında gümrükleme konusunda deneyimli ve güçlü. , Bilgisayar ve Telekomunikasyon Ekipmanları ve Malzemeleri, Str Kamyon ve kamyon fırınlarının parçaları, PVC, tıbbi ve laboratuar malzemeleri, fabrika üretim hattı, baskı makineleri, aletler, gps, balık yetiştiriciliği, ev ve mutfak malzemeleri, kağıt, enstrümantasyon ve diğer aktif ülke ihtiyaçları Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dürüstlükle brokerleştiriyoruz ve müşterilerimizin haklarını en kısa sürede en ucuz fiyata koruyoruz ve bu amaçla dünyanın en yeni kurallarını, yöntemlerini ve yöntemlerini öğrendik.
Merkez Ofis: Tahran – İkinci Sadeghieh Çatal – Ashrafi Esfahani Karayolu – Negin Reza Kulesi – Güney Katı – Birim 1804
İletişim numarası: +۹۸۲۱, ۴۴۰۵۱۴۳۴-۴۴۰۵۱۴۶۰
e-posta: info@srgoldenroad.com
Müdür: dr-seyedmir@srgoldenroad.com
EDL Express ve Kargo: www.edlexp.com

Taha Rasan Navid Alborz Nakliye Şirketi EDL Express & Cargo

Taha Rasan Navid Alborz Uluslararası Taşımacılık Şirketi, 5 üyeli aktif IATA üyesidir ve ekspres ve kargo taşımacılığının uluslararası ve yurtiçi nakliyesinden sorumludur. Marka EDL şirketidir ve gönderiminiz için şirketin uzmanlarıyla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca, nakliye yerini nakliye numarasına göre takip etmek için http://www.edlexp.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

EDL Kolay Dliver
http://www.edlexp.com
 EDL kargo hizmeti sınırlı uluslararası bir Deniz ve Hava Nakliye firmasıdır. Hizmet yelpazemiz FCL, LCL, hava taşımacılığı, multimodal taşımacılık, iç taşımacılık, depo ve gümrükleme ve sigorta gibi diğer ilgili hizmetleri olan tüm Çin limanlarını kapsamaktadır. EDL, Çin ile İran ticaret şeridi arasındaki profesyonel kurye servis sağlayıcısıdır.
      EDL ayrıca İran’ın Orta Asya’ya ve Afganistan’a transit nakliyesi için mükemmel bir lojistik sağlayıcı. Çin’den Azerbaycan , Türkmenistan , Ermenistan , Özbekistan , Afganistan , Irak , Türkiye, vb’ye birçok gönderiyi başarıyla gönderiyoruz. Bu pazardaki zengin tecrübesi ile müşterilerimize daha verimli ve değerli lojistik asistanı ve çözümü sunuyoruz.
      Gelişmiş modern kurumsal yönetim kavramı, profesyonel yönetim personeli ve deneyimli operasyon ekibi advanced gelişmiş iş işleme yazılımı desteği ile birlikte customers müşterilere daha verimli hizmet vermemizi sağlar. Müşterinin ihtiyacı her zaman hedefimizdir professional profesyonelimizin size kişiselleştirilmiş bir hizmet sunabileceğine inanıyoruz.
EDL, Çin’den İran’a kapıdan kapıya kurye hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır.
Aşağıdaki yetenek sayesinde .EDL müşterinin gereksinimlerini karşılamak için uygun maliyetli bir çözüm sunar.
T.Tehran ajansı Hava Taşımacılığı Hizmetlerinin resmi iznine, cevaplama ve takip etme kabiliyetine sahiptir.
H.İKA’da (İmam Humeyni Havalimanı) nakliye hizmeti için ofisi var.
H. Usta irsaliyesinin ve depo reçetesinin yasal formaliteler olmadan yeniden adlandırılmasının resmi iznine sahip olmak.
Gerekli lisanslara sahip yasal ticari kart bulundurmak.
H.İletişim, standart ve rehberlik gibi gerekli lisanslarla ekspres ve kargo işlemleri için İran Gümrükleri Resmi Aracılık Lisansına sahip olmak.
A. Ekspres ve kargonun irsaliyesini ihraç edebilme
A. Gümrükten İran’a gümrükten mal alma imkanı.
Depo tarifini ana bildirime göre ayırma yeteneği.
B. Tahran şubesinde izin almak isteyen mal sahiplerine gönderinin belgelendirmesini yapabilme.
EDL ÇİN
EDL KARGO HİZMETİ SINIRLI
Adres: 11. Kat, No.4004, Baoan Bulvarı, Bao’an
İlçe, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, çin
Tel ۰۷۵۵ ۰۷۵۵-۲۳۰۵۱۱۰۹
Faks ۰۷۵۵ ۰۷۵۵-۲۳۰۵۸۱۸۶
E-posta : china@edlexp.com
EDL EXPRESS İRAN AJANI
Taha Resan Navid Alborz
Birim 1804,18inci kat, Negin Reza kule, Ashrafi esfehani BLVD, Tahran İran
Tel: +982144035766 İran hattı: +۹۸۲۱۴۴۰۵۱۴۳۴
AMIR SHIRAZI MOB: + ۹۸۹۱۲۱۴۶۲۲۱۰ E-POSTA: shirazi@srgoldenroad.com

İran’da gümrük işlemleri
Roya Rezai
resmi ve uluslararası gümrük komisyoncusu gümrük işlemleri

İran Gümrük Gümrük Lisansı
Gümrük Komisyoncuları ve Danışmanları Birliği Üyesi
İranlı Kadın İşadamları Derneği Üyesi – İran Madenci ve Sanayicileri Derneği Üyesi
Ticaret ve Sanayi Odasından ve Tahran Madenlerinden sayısız profesyonel sertifika ile – İran Elit Derneği’nden Takdir Belgesi Alma
Kıdemli Gümrük Memuru, Gümrük Danışmanı ve Uyuşmazlık Çözüm Komisyonları
Gümrük işlemleri (sipariş tescili – ihracat – ithalat – transit)
Tavsiye: Tahran – Sadeghiyeh İkinci Stand – Negin Reza Kulesi – Kat 18 – Ünite 1804 Güney
Günümüzde, tüm fabrikalar, üreticiler, ithalatçılar ve ihracatçılar, yüksek dış ticaret hacmini göz önünde bulundurarak, güçlü ve deneyimli bir Altın Holding Grubu olan bağımsız kuruluşlara gümrük vergilerini dış kaynak kullanmayı tercih ediyorlar. Şehit Rajai, Bushehr ve Bandar Abbas ve Shahriar Tahran ve İmam Humeyni Havaalanı’ndan Şahid Bahonar’ın gümrük işlemleri ve endüstriyel makine, hammadde, fabrika makine parçaları, enerji santrali parçaları ve sarf malzemeleri, eşya ve teçhizatın diğer gümrük işlemleri Ağ, bilgisayar, telekomünikasyon, farklı tipte otomobil ve kamyon parçaları, pvc, medikal ve laboratuar malzemeleri ve ekipmanları, fabrika üretim hattı, baskı makineleri, aletler, gps, balık yetiştiriciliği, ev ve mutfak malzemeleri, kağıt, enstrümantasyon ve diğer ihtiyaçlarımız dürüstlük ve müşterilerimizin haklarını en kısa sürede en ucuz fiyata koruyarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve bu amaçla dünyanın en yeni kurallarını ve yöntemlerini öğrendik.

:bizimle iletişime geçin
:Merkez Ofis
Altın Yol Ticaret Holding Grubu
Tahran – İkinci Sadeghieh Çatal – Ashrafi Esfahani Karayolu – Sınır Muhafızlarına Bağlantısız – Negin Reza Tower – Güney Kat – Birim 1804
İletişim Numarası: + ۹۸۲۱-۴۴۰۵۱۴۳۴-۴۴۰۵۱۴۶۰
e-posta: info@srgoldenroad.com
 Müdür: dr-seyedmir@srgoldenroad.com

۷ نکته مهم افزایش سود در واردات.TNTایرانآموزش ترخیص کالااستخدام ترخیص کار گمرکایرانtntایران تجارتبار هواییبار هوایی از چینبارنامه هوایی. بدون کارت بازرگانیبنادر ایرانبهترین شرکت حمل و نقل کالا از چینبهترین شرکت حمل و نقل بین المللیبورس کالای ایرانبیمه حمل بار داخلیپستپست بین شهریپست بین شهری تیپاکسپست بین شهری یارباکسپست سریعپست سریع هواییتاجران ترخیصتایی چین . ترخیص خودروترخیص سریعترخیص کارترخیص کار اکسپرس و کارگوبار هواییترخیص کار فرودگاه امامترخیص کار کیستترخیص کار گمرکترخیص کار گمرک بندر عباسترخیص کار گمرک بوشهرترخیص کار بندرامامترخیص کار بندر عباسترخیص کالا از گمرک کیشترخیص کار گمرک ایرانترخیص کالاترخیص کالا PDE . ترخیص کالا از چینترخیص کالا از گمرک بازرگانترخیص کالا از گمرک چینترخیص کالا به انگلیسیترخیص کالا به زبان انگلیسیترخیص کالا چیستترخیص کالا در ترکیهترخیصکارچگونه شرکت ترخیص کالا بزنیمحق العملکاری گمرکحمل از اماراتحمل اکسپرسحمل بار از اماراتحمل بار از تهرانحمل بار از چینحمل بار از دبیحمل بار از شانگهایحمل بار از شنجنحمل بار از شنزنحمل بار از گوانجوحمل بار اینترنتیحمل بار به تهرانحمل بار شنزنحمل بار شهرستانحمل بار هواییحمل بار هوایی ازهنگ کنگحمل بار هوشمندحمل بین شهری یارباکسحمل دریاییحمل کارگوحمل هواییحمل هوایی از چینحمل و نقلحمل و نقل آنلاین یارباکسحمل و نقل بار از چینحمل و نقل بار از دبیحمل و نقل بار بین المللی تورنتوحمل و نقل بین المللی به گرجستانحمل و نقل بین المللی تهرانحمل و نقل بین المللیحمل و نقل بین المللی جاده ایحمل و نقل بین المللی چیستحمل و نقل بین المللی خلیج فارسحمل و نقل بین المللی زمینیحمل و نقل و بین المللی زنجیرهحمل و نقل بین شهریحمل و نقل بین شهری یارباکسحمل و نقل داخلیحمل و نقل سریع بین شهریحمل و نقل هواییحمل و نقل هوشمند شهریدکتر سیدمیررزومه شرکت ترخیص کالارویا رضاییرویا رضایی کارگزار رسمی گمرک ایرانرویه های گمرکیسامانه ترخیص کالاسایت گمرک ایرانشرایط وارداتشرکت پستشرکت حمل و نقل سریعشرکت حمل و نقلشرکت حمل و نقل بار هوایی EDLشرکت حمل و نقل بین المللیشرکتهای ترخیص کار گمرکشرکتهای حمل و نقل هواییشناسه ملی شرکتهای حمل و نقل هواییصادرات امریکاصادرات ایرانصادرات نفت ایرانفرواردر و کریر کالاقوانین گمرک ایرانکارت بازرگانیترخی کالاکارگزار گمرککارگزار گمرکیکارگوکالای چینیکالای وارداتیکانتینرکلوپاژگمرک امانات پستیگمرک ایرانگمرک ترکیهماهان ایر چینمحاسبه هزینه های گمرکیمراحل ترخیص کالامراحل صادرات کالا از ایرانمراحل واردات از شناسایی تا ترخیص کالانیاز به ترخیص کارگمرکهدایای تبلیغاتیهلدینگ بازرگانی حمل و نقل و ترخیص گمرکیهواپیمایی کشوریواردات خودروهای دست دومواردات ماینرواردات ماینر قانونیوظایف ترخیص کار گمرککشتیهواپیماتضمین

                  درباره هلدینگ گلدن رود گروه هلدینگ گلدن رود بعنوان یک سازمان جهانی و با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان خود با استفاده از مدیریت مبتنی بر احترام به انسانها در سال 1390 در ایران تاسیس شد. این هلدینگ هم اکنون در زمینه های متنوعی همچون خرید خارجی- ترانسفر مالی- حمل و نقل بین الملل- ترخیص گمرکی کالا- صادرات و واردات- تجهیزات پزشکی و تحقیق و توسعه بازار ، با تعداد زیادی از همکاران هلدینگ در بیش از 15 کشور جهان فعال می باشد. با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و همچنین نو آوریهای گسترده در خدمات متنوع، هلدینگ گلدن رود از برترین شرکتهای فعال در زمینه خدمات بازرگانی و حمل و ترخیص می باشد. امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان و صادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور خرید و حمل و گمرکی خود را به سازمانهای مستقل واگذار نمایند که گروه هولدینگ گلدن رود با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی از گمرکات شهید رجایی, بوشهر و شهید باهنر بندر عباس و شهریار تهران و فرودگاه امام خمینی(ره) و سایر گمرکات در امور ترخیص ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه و کامپیوتر و مخابراتی، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، خط تولید كارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ابزارآلات ، جي پي اس ،تخم ماهي پرورشی ،لوازم منزل و آشپزخانه ، كاغذ، دستگاه های ابزار دقیق و سایر نیازهای کشور فعال بوده و نیازهای مشتریان خود را با صداقت و حفظ حقوق مشتریان در سریعترین زمان با ارزانترین قیمت کارگزاری نموده و با این هدف جدید ترین قوانین و روشها و متد روز دنیا را فراگرفته ایم . نشانی دفتر مرکزی : تهران- فلکه دوم صادقیه- نرسیده به مرزداران- برج نگین رضا- طبقه 18 جنوبی واحد 1804 تلفن: 44051434-44051460
مشاوره فوری حمل و ترخیص